30" UV Black 120Lbs Metal Tooth Cable Ties / Zip Ties 100/bag Part #MT30-120-0C
In Stock
Color
Secure and encrypted Payment methods
MT30-120-0C Color: Black Length: 30”(762mm) Max. Bundle Diameter:4.07” Material: Nylon 6/6 UL Flame Rating:94v-2 Lot Control No:092022